Більшість господинь допускає одну і ту ж помилку при приготуванні цього салату. Як правильно викладати шари салату Оселедець під шубою – дізнайтеся на УНІАН.
Оселедець під горілочку - що може бути смачнішим під час святкового застілля? Оселедець під шубою (класичний рецепт) - це ситний і шалено смачний салатик, який радує око, серце і вимогливий шлунок не одного покоління наших людей. А шуба з червоною рибою - це вже вишукана варіація звичного салату.
Але при приготуванні цього салату більшість господинь із року в рік допускає одну і ту ж помилку – неправильно викладаючи шари на салатне блюдо. Як правильно викладати шари салату Оселедець під шубою, щоб вони доповнювали один одного і допомагали краще розкритися всім відтінкам смаку – читайте на УНІАН.
- Як правильно викладати шари салату Оселедець під шубою
- Скільки за часом просочується салат Шуба
- Який оселедець краще купувати для Шуби
- Що можна покласти замість оселедця у Шубу
Як правильно викладати шари салату Оселедець під шубою
Класичний варіант передбачає, що першим шаром йде відварна картопля – а вже на неї кладуть оселедець. Але ми пропонуємо вам варіант черговості шарів, який надає свіжий, трохи маринований, злегка солодкуватий смак салату:
- буряк - він йде першим,
- поверх цибулю - в поєднанні з буряком вони і надають салату гостро-солодку делікатність,
- потім оселедець, що буде віддавати свій сік цибулі і буряку - і одночасно злегка маринуватися під верхніми шарами;
- щоб знизити "градус солі" - на рибу зверху кладуть картоплю,
- повторюють шар цибулі,
- яйце,
- потім горошок,
- слідом морква,
- "закільцьовують" шари другим шаром буряка.
Сіточкою з майонезу прикрашають салат уже наприкінці. Для додання додаткової пікантності можна змішати майонез із невеликою кількістю гірчиці.
Скільки за часом просочується салат Шуба
Досить і пари годин, але щоб напевно – варто залишити її в прохолодному місці (в холодильнику або винести на балкон) на 3 години.
Який оселедець краще купувати для Шуби
Вибираючи рибу на салат, орієнтуйтеся на:
- розмір: рибина повинна бути велика;
- цілісність тушки: вона повинна бути без пошкоджень;
- хвіст: він повинен бути не зморщеним (інакше цей оселедець - пересолений);
- масність: для салату варто підбирати жирні екземпляри.
Можна також спробувати натиснути на зябра: якщо виступила світла рідина – значить, перед вами оселедець потрібного ступеня засолу.
Що можна покласти замість оселедця у Шубу
Саме оселедець відповідає за класичний смак Шуби. Але якщо вже виникла необхідність у заміні риби - то, в принципі, можна взяти будь-яку іншу солону або копчену рибку:
- форель,
- слабосолену сьомгу,
- горбушу,
- хамсу,
- скумбрію.
Ще досвідчені кулінари рекомендують розглянути в якості заміни солоного оселедця - рибні консерви (тільки вибирати масні сорти риби, й обов'язково обирати рибу в маслі, а не в томаті). При приготуванні салату саме масло з консерви варто злити заздалегідь.
Немає коментарів:
Дописати коментар